KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15543087

nr 1554 3087

Oland Öien Ringstad, Morgendal i Telemark. Signerad, daterad -66. Olja på duk, 47x74 cm, yttermått inklusive ram: 51x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 19:12:15

2/8 08:38:43 1      Vinnande bud